فیلم های منتشر شده

دانلود فیلم Sara Baras. Todas las voces 2017

موضوع : مستند بازديد : 318 views بار 1 آذر 1397

دانلود فیلم Sara Baras. Todas las voces 2017

دانلود فیلم Sara Baras. Todas las voces 2017 با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی – دانلود فیلم مستند – کیفیت بالا ۷۲۰

فیلمستان مرجع دانلود فیلم جدید و خارجی

Sara Baras All Her Voices 2017 دانلود فیلم Sara Baras. Todas las voces 2017

منتشرکننده : فیلمستان

سبک: بیوگرافی, مستند

سال تولید: ۲۰۱۷

کیفیت: ۷۲۰p Blu-Ray

حجم فیلم:  ۷۵۰ MB

پسوند فیلم: MKV

زمان: ۹۱ دقیقه

کشور: اسپانیا

زبان فیلم: اسپانیایی

کارگردان فیلم: José Andreu, Rafael Moles

نویسنده: José Andreu, Rafael Moles

ستارگان: Concha Baras, José Serrano, Sara Baras, Tim Ries

مرجع بیشتر: 

داستان فیلم مستند : مستندی در مورد رقصنده مشهور فلامنکو جهان، “سارا باربا” …. 

نقد فیلم

سارا باراس یک رقاصنده مشهور فلامنکو است. مهارت شگفت انگیز و شور و شوق خود را برای هنر اسپانیایی نشان می دهد او لذت بردن از یک حرفه طولانی است، که دیده است تماشاگران او در سراسر جهان، از جمله اجرای سال گذشته در ملبورن.

سارا براس، تمام صداهای او یک تهیه کننده مستند برای آخرین کار “وکوئز” است. پروژه بسیار بلندپروازانه “Voces” به دنبال فلامنکو و چهره های متعدد و متنوعی که در تاریخ آن نقش مهمی ایفا کرده است، اهمیت زیادی دارد؛ بسیاری از آنها در آن زمان برای انجام اختلاف نظر یا شکستن قوانین بدبین شدند، اما در حال حاضر پیشگامان صنایع دستی هستند.

سارا باراس همه صدای او، سارا باراس تاداس لوس Voces، سارا باراس همه بررسی فیلم صداهای او، سارا باراس همه بررسی فیلم صداهای او، سارا براس همه فیلم مستند Her Voices، جشنواره فیلم اسپانیایی ۲۰۱۷، فیلم اسپانیایی

این فیلم با تهیه پیش نویس «Voces» در پاریس آغاز می شود. سه هفته قبل از اجرای بازی وجود دارد و باراس و شرکت او باید به سرعت نمایش را به هم بزنند. پس از پاریس، نمایش در جاده ها برای اجرای در مکزیک، ایالات متحده و اسپانیا گرفته شده است. این فیلم با سابقه کار، زندگی و خانواده بارس، با هم یک رکورد تور جهانی را بافته است.

همانطور که فیلم پیشرفت می کند، ما بیشتر درباره باراس و اخلاق کار او یاد می گیریم. او کمالگرا است و از خوانندگان و کارکنان پشتیبانی خود نیز خواسته است. او به رقص اختصاص داده شده است و پرشور در مورد نه تنها انجام، بلکه نوآوری در زمینه انتخاب شده خود را. نقاط قوت فیلم زمانی است که آن را در زندگی خانوادگی خود را لمس کند. شوهرش در کنار او کار می کند، اما گردش جهان به این معنی است که دور از پسر جوان خود که در اسپانیا باقی می ماند، و فداکاری هایی که او باید انجام دهد تا بتواند انجام شود، ظاهر می شود.

 • منو


  help
  buy-account

   

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • نقشه
  انتقال سایت به سرور جدید پایان یافت.به تمامی کاربران مدت 3 روز اضافه شد.در حال حاضر به دلیل قطع بودن درگاه امکان خرید و تمدید اشتراک وجود ندارد